...Odmítnutí,rozchod...

23. ledna 2007 v 21:56 | Webmasterka(Ivča) |  →jak na potíže
Ikdyž to hodně bolí,jak už rozchod tak i odmítnutí.Ale dá se to překonat.Znám i z vlastních zkušeností.
Nikdy se netrap nad klukem,který jse za tebou ani neohlídne!
Prostě kluk,který tě nechce si tě prostě nezaslouží..

Jak přežíš,když tě odmítnul?
Lepší než rozchod.Je lehčí na to zapomenout,když jsi si stím klukem nic nezačala.Nemáš žádné vzpomínky na vás dva.Zkus se zajimat o něco jiného,moc se sním nestýkat a nebýt v jeho přátomnosti,snaž se sní moc nepotkávat a prostě to za chvilku přebolí,zapomeneš na to.Uplně!

Jak přezíš rozchod?
Rozešli jste se?To už je něco jiného a mnohem těžšího a bolestivějšího.Máš právo na smutek a pláč.
Určitě si připadáš děsně zesláblá,opuštěná a prostě na nervy a ještě k tomu depka!
RADA:První den radši ani nevylízej z postele a pořád si zaplač.Uleví se ti,uvidiš!Všechno si promysli,můžeš litovat,ale už neplánuj jak ho dostat zpět,jelikož se z tebou prostě rozešel,tak je KONEC!A to si prostě uvědom.
Druhý den by jsi už mohla konečně vylést s postele.Jelikož jsi první den neměla vůbec hlad,tak se těď najez a trochu se ho´d do gala:D a teď musíš hlavně udělat jednu věc:Vyhodin a odstranit všechny vzpomínky na tvého idola!Ať už jeho fotku,ale i dárečky od něj,ne že by jsi je měla spálit vyhodit,ale schovej si je pod postel,a nevvytahuj,dokud si nebudeš jistá že nejsi s rozchodem smířená.
A po nějaké delší době,to můžeš zase vytáhnou,a uvidíš že to bude fakt krásná vzpomínka:)
Už to bude vnímat jinak..
A třetí den?By jsi si mohla někam vyrazit.Měla by ses jít pořád odvázat,třeba na nějakou párty!Prostě si běž užívat,i do lázní,na bruslák,cokoliv!Hlavně ať nejsi doma v posteli a zase nebrečíš.Kámoška ti zvedne náladu a třeba se na párty nebo tam,kam s kámoškou vyrazíte,se objeví třeba nějací super týpci.Ne že si řekneš,že už nikoho nechceš,nemusíš hned vázat nový vztah,ale můžeš si uvolnit a pořádně flirtovat,a třeba uvidíš,že se z těch kluků,co vám dělají společnost,vyklubou super kluci a pak si třeba nějakého vybereš.Choď mezi lidi....:)Ale vyhýbej se místům,kde se pohybuje on.
A další dny to už bude v pohodě.

A co když ho potkám?
Tak to vůbec neřeš.Už je ti uplně jedno co dělá,kam jde,jak se má..Ignoruj ho,schválně se tvař vesele,že je ti prostě super!Hlavně se netvař nervozně,nebo se nestyď.
Mysli třeba na něco srandovního,co tě rozesměje.Nebo jaké by bylo odletět dneska k moři letadlem,nebo cokoliv jiného,lepší je nevěnovat mu moc pohledů,a když už,tak jen šťastný pohled že je ti bez něho prostě super.

A to je můj názor na rozchod!!!:)Toto je z mé hlavy:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Borůvka Borůvka | 18. března 2007 v 12:19 | Reagovat

Ach jo! Já na něj ale musim pořád myslet a to mě zabijí :,0(

2 Katushka Katushka | 28. září 2007 v 22:40 | Reagovat

Ahoj holky já bych spíše potřebovala poradit jak oznámit rozchod hodně citlivýmu klukovi...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama