Lev

10. února 2007 v 9:35 | Webmasterka(Ivča) |  znamení zvěrokruhu

Znamení zvěrokruhu

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vládcem tohoto znamení je Slunce.
Tito lidé jsou rození praví vůdcové, mají nejvznešenější a nejšlechetnější povahy. Nosí v sobě velikou zásobu tvořivé síly. Jsou velice sebejistí a stateční. Neznají bázeň a obavu a mají proto sklon ke zbytečnému riskování. Na svět se dívají s určitým nadhledem, jejich svět je velký svět, maličkostmi se nezabývají, dokonce je obtěžují.
Vždy přistupují k problému čelem, nikdy neuhýbají a nekličkují. Stojí si vždy za svým názorem a dokáží jej i obhájit. Často otevřeně kritizují a očekávají od protějšku to samé.
Znak Lva Úskočnost a lest, stejně jako postranní intrikování je jim cizí. Jejich hnacím motorem je jejich ctižádost.
V zaměstnání vždy usilují o co nejvyšší postavení, jsou velkorysí, majestátní a občas i hrůzu budící. Nejsou však malicherní a netrpí pedanterií.
Jejich slabinou je malá ochota podřizovat se druhým. I přes to mívají profesní úspěchy, protože dokázali skloubit cílevědomost, vytrvalost a rychlé rozhodování.
Cítí se dobře, jen jsou-li vždy středem pozornosti a dokáží si svou přirozenou autoritou tuto pozornost získat. Ve společnosti jsou doslova lvy salonů.
Peníze milují, proto že jim dávají možnost obklopit se všemi radostmi života a Lvi jsou požitkáři. Milují dobré jídlo, pití, krásné věci i opačné pohlaví. Nejsou šetřiví ani hrabiví, dokáží utratit i velké peníze.
V partnerských vztazích jsou milí, pozorní a spolehliví. Kradmé milostné zálety jsou pod jejich úroveň. Věří jen na velké osudové vztahy. Svým partnerům dopřávají volnost a sami žádají totéž.
Mají pevné zdraví a velkou odolnost, pouze mají větší dispozice k chorobám srdce a míchy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sindei Sindei | Web | 18. února 2007 v 16:20 | Reagovat

něco z toho není pravda

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama