Masáže na celulitidu

2. února 2007 v 18:33 | Webmasterka(Ivča) |  →tipy na krásu
MASÁŽ ,,KRÉMOVÁ"
1.Připrav si k ruce krém proti celulitidě nebo jakékoliv zpěv%nující tělové mléko.
2.Rozehřej ho v dlaních,abys zlepšila pronikání aktivních látek do pokožky.Potom přitiskni dlaně po stranách stehna,prsty měj opřené v přední části.
3.Pak před sebou hrň pokožku směrem nahoru.To opakuj desetkrát.Masáž udělej ještě jednou,ale rychleji a víc přitlač.
4.Nakonec dej jednu ruku výš(do horní části)než druhou a desetkrát masáž zopakuj.

MASÁŽ ,,SPRCHOVÁ"
Je všeobecně známo,že vana plná horké vody,je víc než pžíjemná záležitost.:) Ale pozor,právě horká voda není na pomerančovou kůži dobrá.Sprchování je mnohem zdravější a navíc ti může pomoci s odbouráváním celulitidy.Sprca je ideální pro zlepšení oběhu krve a pročistění pokožky!
Zkus dodržet následující postup:
Sprchej se teplou vodou jako vždy,ale potom si na sebe pusť studený proud.Důležité je,abys postupovala zezdola nahoru po celé délce nohou ,od kotníku po kyčle.Pak se na několik vtečit vra´t k teplé vodě a zase k té studené.Teplotu vody změ%n třikrát.
Chce to kuráž,ale když to zvládneš a budeš praktikovat několikrát týdně,budeš se cítit dobře nejen ty,ale i tvá pokožka..!

MASÁŠ ,,LYMFANICKÁ"
Netroufáš si na masáž sama?Pak vyzkoušej tu odbornou.Většina kosmetických salonů provádí anticelulitické lymfanické masáže.Je to velmi jemná masáž,která se provádí bu´d ručně,nebo pomocí přístroje.Lymfanická masáž je takový malý zázrak.Všeobecně zvyšuje imunitu,podporuje a urychluje jakoukoli léčbu,odstraňuje otoky různého původu,poskytuje hluboké zklidnění při stresech,klidný spánek,rychlou regeneraci poškozených zkání,upravuje hormonální nerovnováhu,pomáhá při hubnutí a celulitidě,upravuje práci střev,ledvin a srdce.Ulevuje i při bolestech hlavy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama